LORUS R5B10AX9
Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı
5.945,00 TL
Makine
Kalibre No
VH65
Makine Türü
Quartz
Dış Özellikler
Kasa
Paslanmaz çelik kasa
Cam
Mineral cam
Bant genişliği
20 mm
Kasa kalınlığı
10.4 mm
Kayış
Siyah deri kayış
Teknik Özellikler
Su Geçirmezlik
10 bar
Kasa
Kasa çapı 42 mm